Tütün sarıp içmek isteyenler için işlenmiş tekel Redline Tütünü. satın alıp sararak sigara ile bire bir tat elde edebilirsiniz. Dileyenler için bandrollü tekel Redline Tütünü. İsteyenlere ise kendi üretimimiz olan aynı içimde olan tütün çeşidimizden gönderiyoruz.

Tekel tütünü fiyatı 2020 yılı için 120 TL olup toptan satın alımlarda indirim uygulanmaktadır. Toptan tütün fiyatlarından faydalanmak için en az 5 kilogram satın almalısınız. Satın aldığınız ürünler 2 iş günü içinde kapıda ödeme imkanıyla adresinize teslim edilir.

İşlenmiş Tekel Redline Tütünü kilogram fiyatı TL’dir. Fabrika çıkışı orijinal bandrollü.
Bahsetmiş olduğumuz gibi Tekel Redline Tütünü ürünleri işlenmiş olan tütünlerin içerisinde kendisine yer bulmaktadır. Yani Tekel Redline Tütünü ürünü işlenmiş bir tütündür.
Tekel Redline Tütünü işlenmiş tütündür ve boğazınızı yakmaz, kötü koku yapmaz.
Tekel Redline Tütününün açık tütünden farkı işlenmiş tütün olmasıdır.

NEDEN BİZDEN TEKEL Redline Black Tütünü ALMALISINIZ?

Türkiye’nin Heryerine Kapıda Ödeme ile Orjinal Tekel Redline Tütünü, Bandrollü Tütün Gönderiyoruz…

Redline Tütünü Bandrollü 2005, President, İnstark Tütünü Tütünü ve Makaron sipariş verebilmek için Online Sipariş Ver bölümünden yazarak sipariş verebilirsiniz. Toptan ve Parakende satışımız mevuttur. Parakende Marlbora ve Parlıament içimli Tekel Redline Tütünü siparişleriniz anlaşmalı kargo fiyatlarımızla gönderilmektedir. Bandrollü 2005, President, İnstark Tütünü Adıyaman Tütünü siparişlerimizde 1 kg ile 10 kg arasındaki alımlarınızda standart 15 TL kargo ücreti alınmaktadır. Toptan Tekel Redline Tütünü alımlarınızda anlaşmalı kargolarımız ile gönderim yapmaktayız. Toptan Tekel Redline Tütünü satışlarımız en az 5 kg’dır.Tüm Tütünlerimiz iade garantilidir…

tekel tütünü

Redline Black Tütünü Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Bizler sizlere orijinal , katıksız , saf Tekel Redline ulaştırmakta, bu markayı önemseyen Çelikhan Tütünü üreticileri ve satıcısı olarak hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Ürün içinde; kükürt ve saratma gibi katkı maddeleri olan tütünlere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Zaten insan sağlığına zararlı olan sigaraya birde katkı maddesi eklerseniz , sağlığınızı tümüyle tehlikeye atmış olursunuz. Sizlere belirtmek isteriz ki , elimizde kesinlikle bu tür tütünleri bak isteğiniz tada, kıyım şekline, yetiştirme süreçleri gibi bir çok dalda çeşidi bulunmaktadır. Hafif, Orta, Sert gibi terimler, tiryakiler ve uzun zamandır tütün kullanan kişiler iyi bilirler. Yetişme şekline göre tadı değişir. Tütün ne nemli, ne de kuru olmalıdır. Buda saklama biçimi ve kıyma şekli ile ilgilidir . Yani çeşitleri yetiştirmeden , saklanmasına kadar uzanan faktörlere bağlıdır. Kuru bir ortamda saklanan tütün nemsiz olur ve hem tadında, hem de sizi tütünden soğuta bilir. Yetiştirme şeklinde ise katkı maddesi hormon gibi zararlı şeyler, tütünün kalitesini düşürür.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz Tekel Tütünü‘ nde böyle bir şey asla bulamazsınız. Çünkü bizim tütünlerimiz kendi yetiştirdiğimiz ve kendi kıyımımız olduğu için size hiçbir şekilde kötü mal gönderme gibi bir lüksümüz yok. Siz müşterilerimize en iyi tütünü ve isteğinize göre hafif orta sert olmak üzere 3 e ayırdığımız 10 larca çeşitteki tütünlerimize hiçbir şekilde katkı maddesi koymuyoruz.

Bandrollu Tütününün bir çok çeşidi vardır. Sarı, Koyu Sarı gibi renk ayrımları da tütünün yapısıyla ilgilidir . Bir çok kişi için en önemli olan şey kokusudur. Tütünün orijinal olduğunu anlamanın en iyi 2. Yolu kokusundan geçer . Bir Orjinal Tütününün kokusu bal gibidir ama değişe bilir . Bu da orjinal Tütünü’nün çeşitliliğinden kaynaklanır . Adıyaman Tütünü her yerde satılır fakat asıl olan kaliteli iyi korunmuş katkı maddesiz ve orijinal tütününü almaktır. Algan Tütünü öncelikle bahsettiğimiz gibi bal gibi kokmalıdır eğer başka bir yerden aldığınız Özel Tütünü bal gibi kokmuyorsa büyük ihtimal sahtedir.